O NAS

Jesteśmy doświadczonym zespołem profesjonalistów wyspecjalizowanych w zarządzaniu
mieszkaniami na wynajem. Posiadamy 11 lat doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami, od początku naszej działalności zaufało nam ponad 150 klientów, z których zdecydowana większość współpracuje z nami od lat.
Naszych klientów traktujemy jak partnerów biznesowych, a ich mieszkania – jak własne. Jeśli posiadasz mieszkanie na wynajem, ale nie chcesz poświęcać czasu na szukanie lokatorów, obsługiwanie ich oraz na kwestie prawno-formalne – daj nam znać! Zadbamy o Twoje zyski, czas wolny i zadowolenie najemców!

POWIERZ SWOJE AKTYWA PROFESJONALISTOM

PRZYGOTOWUJEMY NIERUCHOMOŚĆ DO WYNAJMU

Na tym etapie przede wszystkim poznajemy się osobiście i udowadniamy, że możesz nam zaufać. W kolejnym kroku oglądamy Twoją nieruchomość, definiujemy oczekiwania i możliwe udoskonalenia, kompletujemy dokumenty, przeprowadzamy inwentaryzację, dokumentujemy stan, ustalamy satysfakcjonującą i realną stawkę najmu.

PROMUJEMY

Nasi specjaliści przygotowują atrakcyjne zdjęcia oraz opisy mieszkania, po czym tworzą ogłoszenie i rozpoczynają promocję oferty. Działania marketingowe i reklamowe zostawiasz nam. Znalezienie odpowiedniego najemcy w krótkim czasie to nasze zadanie, a Ty cieszysz się jego efektami.

WYBIERAMY ODPOWIEDNICH NAJEMCÓW

Każde mieszkanie ma swoje unikalne zalety, które doceniają różne grupy docelowe. Ustalamy dla Ciebie profil idealnych najemców, po czym tworzymy komunikaty tak, by do nich dotrzeć. Na tym etapie weryfikujemy również chętnych do wynajęcia Twojego mieszkania po to, by wyeliminować osoby nieuczciwe lub niewypłacalne. Bezpieczny, długoterminowy wynajem i zadowolony lokator to nasz wspólny cel.

PODPISUJEMY UMOWĘ, WITAMY NAJEMCĘ

Nasze umowy tworzone są przez wyspecjalizowanych prawników i udoskonalone przez nasze wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu zabezpieczają naszych klientów przed sytuacjami, o których mogliby nawet nie pomyśleć. Dbamy o to, by zapisy umowy były jasne i sprawiedliwe dla wszystkich stron. Po domknięciu spraw formalnych, oprowadzamy nowych lokatorów po ich wynajętym lokum, wręczamy im klucze i ciepło witamy w Twoim imieniu.

DBAMY, ZARZADZAMY, SPRAWDZAMY

Wynajęcie mieszkania to dopiero początek naszej pracy. W trakcie trwania umowy dbamy o interes obu stron – Twój i wynajmujących. Dla wynajmujących jesteśmy dostępni cały czas – odpowiadamy na ich pytania, wysyłamy fachowców w razie usterek, dbamy o ich dobre doświadczenia. W imieniu wynajmującego z kolei monitorujemy regularność wpłat, reagujemy w razie opóźnień, kontrolujemy stan liczników, płatności za media oraz sprawdzamy stan mieszkania. Wszystko po to, by najemca był zadowolony, a nasz klient mógł spać spokojnie.

PRZEPROWADZAMY ODBIÓR NIERUCHOMOŚCI, RAPORTUJEMY I ZACZYNAMY OD NOWA

Gdy najemcy decydują się zmienić mieszkanie lub ich umowa wygasa, przeprowadzamy ponowną inwentaryzację, sprawdzamy stan mieszkania, tworzymy protokół zdawczo-odbiorczy i… zaczynamy proces wynajmu od nowa! Wygasające umowy czy brak lokatorów to nie Twój problem – to my dbamy o to, by Twoje mieszkanie nie stało puste, lecz by było czyimś domem!

Masz pytania ?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń:
530 120 008

lub napisz !

    SprzedażKupnoWynajemNajem

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie i rejestrowanie moich danych osobowych w celach marketingowych i świadczonych usług przez FLATRENT Nieruchomości zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r. Więcej zakładka RODO.

    * pozycje wymagane